News

Rybnicki Festiwal Fotografii
SINGLE SHOT

instytutfotografiifort.org.pl

Zapraszamy na wystawę "Single Shot" w weekend otwarcia Galerii IFF.
Sobota 12.00 - 20.00
Niedziela 14.00 - 20.00

Wystawa potrwa do 22 stycznia 2017
Galeria IFF (Fundacja Instytut Fotografii Fort)
Fort Mokotów, budynek 06
ul. Racławicka 99, Warszawa
Festiwal NON-FICTION w Krakowie wraz z Krzysztofem Millerem i Maćkiem Nabrdalikiem.
Na pierwszej linii. Spotkania z polskimi fotografami wojennymi
 
W maju naszym gościem będzie Maksymilian Rigamonti, który dokumentował m.in. prace ekshumacyjne w Bykowni, służbę żołnierzy w bazach Polskiego Kontyngentu Wojskowego w Afganistanie oraz walki na kijowskim Majdanie. Maksymilian Rigamonti jest zdobywcą nagród w konkursach Grand Press Photo oraz BZ WBK Press Foto.
 
Wtorek, 10 maja, godz. 18.00. Muzeum Powstania Warszawskiego, Audytorium Jana Nowaka-Jeziorańskiego.
Okiem Chrisa Niedenthala.
Forbes Nr. 01/2016 
Książka Magdaleny i Maksymiliana Rigamonti "Straty. Zołnierze z Afganistanu" wydawnictwa PWN została nominowana do Nagrody Radia Zet 2015 im. Andrzeja Woyciechowskiego.
Akademia Odkryć Fotograficznych zaprasza na spotkanie, które odbędzie się 17.10.2015 w Centrum Kultury w Lublinie.
Gościem specjalnym będzie Maksymilian Rigamonti - fotograf, który nie boi się podejmowania niezwykle trudnych tematów.
KRASSOWSKI - RIGAMONTI - AFGANISTAN
Pix.House
25.09.2015

Wystawa "Afganistan" to opowieść o zmieniającym się kraju. Prowokuje do zadania ważnych pytań, szczególnie w obliczu "kryzysu imigracyjnego". Nasuwa możliwe rozumienie skomplikowanej sytuacji kraju permanentnie pogrążonego w wojnie.
KOBIETA NA WOJNIE
Wystawa prac trzech znakomitych polskich fotoreporterów: Wojciecha Grzędzińskiego, Krzysztofa Millera, Maksymiliana Rigamonti. Zdjęcia zostały wykonane w odległych od siebie rejonach działań wojennych w Iraku, Afganistanie, Gruzji, Libanu, Bośni, Czeczenii, Kongo czy Kurdystanie. Bohaterkami prezentowanych fotografii są kobiety – w różnym wieku, w różnych rolach, sfotografowane jako uczestniczki zdarzeń, bądź jako obiekty tęsknot i pragnień żołnierzy znajdujących się w bazach.
 
Wojna zadaje cierpienie bez względu na płeć czy wiek. To prawda trudna do przyjęcia. Chcielibyśmy wierzyć, że w miarę postępu cywilizacji uda się przed nią ochronić przynajmniej najsłabszych. Tymczasem kolejne wojny pokazują, że nieuchronnie zachodząca deprawacja walczących, ze szczególną siłą uderza właśnie w nich. Nie ma czasów bez wojen, nie ma wojen bez śmierci,  cierpienia, bez żałoby i utraty nadziei. Nie ma wojen bez kobiet.

Kurator wystawy: Jolanta Rycerska
Wernisaż wystawy: 2 czerwca 2015 roku, godzina 18
Wystawa potrwa do 14 czerwca
 
Organizator: Narodowe Centrum Kultury, Galeria Kordegarda
Współpraca: ZPAF
Wyłącz system vol. 7 - Spotkanie POPRAWNOŚĆ W KADRZE

O cenzurze w rozmawiać będą: Wojciech Druszcz (fotoreporter i fotograf),
Maciej Jeziorek Fotograf (fotograf), Maksymilian Rigamonti (fotograf),
Marcin Kapica (fotoedytor).

Prowadzenie: Adam Mazur (historyk i krytyk fotografii, magazyn „Szum”)

Maksymilian i Magdalena Rigamonti podpisywali "Straty. Zołnierze z Afganistanu" na Warszawskich Targach Książki na Stadionie Narodowym w Warszawie.
Fotoreportaż Maksymiliana z kursu balsamizacji zwłok w Olsztynie otrzymał 1 miejsce w kategorii Życie Codzienne w Grand Press Photo 2015.

Maksymilian's photo story was awarded 1st Prize Contemporery Life Picture Story in Grand Press Photo 2015.
23 lutego 2015 odbyła się premiera książki Magdaleny i Maksymiliana Rigamonti "Straty. Żołnierze z Afganistanu".

Magdalena i Maksymilian Rigamonti, dziennikarka i fotograf spróbowali opowiedzieć o tej wojnie poprzez historie tych, którzy tam, w Afganistanie stracili ręce, nogi, kolegów, synów, mężów, ojców, spokój ducha. Mają za sobą dwanaście długich rozmów o stracie, rozmów o wojnie, uzależnieniu od niej, tęsknocie i miłości. Raz w miesiącu spotykali się z jednym bohaterem tej książki, prawie zawsze w jego domu.

Wydawca: PWN

http://www.dwpwn.pl/produkty/918/Straty-Zolnierze-z-Afganistanu--

Liczba stron: 183
Rodzaj oprawy: twarda
Wydanie: pierwsze
2015
przed Pałacem Prezydenckim została otwarta wystawa fotograficzna „Majdan”, przygotowana przez Press Club Polska we współpracy z Kancelaria Prezydenta. Udział w uroczystości otwarcia wystawy zapowiedział Prezydent RP Bronisław Komorowski.
wywiad w miesięczniku "Polska Zbrojna" o projekcie "Afganistan jest w nas". Rozmawia Andrzej Fąfara i Małgorzata Schwarzgruber.
Podczas otwarcia wystawy Grand Press Photo w Częstochowie Maksymilian zaprezentował  swój materiał "Twarze Majdanu".
Maksymilian uczestniczył w obradach jury Konkursu Fotograficznego Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego organizowanego we współpracy z Narodowym Centrum Kultury "Ślady Powstania Warszawskiego".
"(...) Artbook, który porusza, szokuje, zachwyca, przeraża... Wywołuje mnóstwo emocji, a przede wszystkim pokazuje obraz wojny z innej perspektywy (...)."
Maksymilian był gościem Joanny Osińskiej w programie Minęła 20 w TVP Info.
Maksymilian pracuje aktualnie nad projektem: LUDZIE MORZA.

My, Ludzie Morza, opowiemy Wam historie o nas, o Polsce, w kraju, w którym żyjemy, o naszych problemach, radościach i codziennościach. Pokażemy Wam siebie i nasz otoczenie. Jesteśmy sobą. Nie udajemy i nie pozujemy. Oto my, Polacy.

!!! W przypadku braku zgody na publikacje wizerunku, wszystkich sportretowanych Ludzi Morza proszę o kontakt: ludziemorza@rigamonti.pl !!!

/

We, the people of the sea, we will tell you a story about us, about Poland, the country in which we live, about our problems, joys and concerns. We will show ourselves and our environment. We do not pose and are natural. Here we are! The Poles.

!!! In case of disagreement on the publication's image, all portrayed peple of the sea, please contact: ludziemorza@rigamonti.pl !!!
Wywiad z Maksymilianem w Polska The Times. Rozmawia Michał Wróblewski.


Zdjęcia Maksymiliana znalazły się w albumie "POLSKA".
To Polska ostatniej dekady w obiektywie najlepszych polskich fotoreporterów.

W tym roku już po raz dziesiąty odbył się konkurs fotografii prasowej BZ WBK Press Foto. Bogaty dorobek dziesięciu edycji konkursu zainspirował organizatorów, aby z okazji jubileuszu zaprezentować unikalny, fotograficzny obraz Polski ostatniej dekady. Wybrane zdjęcia najlepszych polskich fotoreporterów, pokazujące Polskę z różnych perspektyw, wzbogacone o literackie komentarze, tworzą niezwykle ciekawy album pt. POLSKA.

Na album składają się 43 prace wykonane przez najlepszych polskich fotoreporterów, pogrupowane w sześciu kategoriach konkursowych. Talent autorów zdjęć umożliwia spojrzenie na Polskę z niedostępnej dla wielu ludzi perspektywy.

Album POLSKA, którego wydawcą jest Bank Zachodni WBK, organizator konkursu BZ WBK Press Foto, wydany został w wersji trójjęzycznej: polskiej, hiszpańskiej i angielskiej. Jest on dystrybuowany m.in. podczas wernisaży wystaw pokonkursowych 10. jubileuszowej edycji BZ WBK Press Foto.

Elektroniczną wersję albumu można obejrzeć pod linkiem POLSKA.

"Afganistan jest w nas" jest już również dostępny w księgarni Mała Litera w Muzeum Sztuki w Łodzi, ul. Ogrodowa 19.
Album „10 lat Grand Press Photo” prezentuje wszystkie zdjęcia nagrodzone w ciągu dziesięciu edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Prasowej Grand Press Photo, który od 2005 roku organizuje miesięcznik „Press”.

Jury konkursu przewodniczył zawsze zwycięzca World Press Photo, a pozostałymi członkami byli uznani fotografowie i fotoedytorzy - polscy i zagraniczni. Tak więc prezentowane w albumie 701 zdjęć autorstwa 116 fotografów to podsumowanie tego, co w polskiej fotografii prasowej najlepsze.

Wydawca: Press sp. z o.o. sp.k.
Rok wydania: 2014
ISBN: 978-83-936114-4-7
Liczba stron: 344 + 4
Wymiary: 275 x 275 mm
Okładka: twarda, szyto-klejona
Premiera książki Magdaleny Rigamonti "Bez znieczulenia. Jak powstaje człowiek" wydawnictwa PWN ze zdjęciami Maksymiliana.

Artbook "Afganistan jest w nas" został zaprezentowany na Warszawskich Targach Książki na Stadionie Narodowym w Warszawie.

The art book "Afghanistan inside us" was presented at the Warsaw Book Fair at the National Stadium in Warsaw, Poland.
Maksymilian uczestniczy w Nocy Muzeów w Czułym Barbarzyńcy w Warszawie opowiadając o projekcie i ksiażce "Afganistan jest w nas".
Zdjęcie Maksymiliana przedstawiające gen. Wojciecha Jaruzelskiego otrzymało 1 miejsce w kategorii Portret Sesyjny Zdjęcie Pojedyńcze w Grand Press Photo 2014.

Maksymilian's photograph of general Wojciech Jaruzelski was awarded 1st Prize Staged Portrait Single Picture in Grand Press Photo 2014.
Zdjęcie Maksymiliana przedstawiające uczestnika walk o Majdan otrzymało 2 miejsce w kategorii Portret Sesyjny Zdjęcie Pojedyńcze w Grand Press Photo 2014.

Maksymilian's photograph of a man who participated on the battle on Maydan was awarded 2nd Prize Staged Portrait Single Picture in Grand Press Photo 2014.
Maksymilian's story "Afghanistan inside us" is on the short list of Leica Oskar Barnack Award 2014.

Reportaż Maksymiliana "Afganistan jest w nas" jest na liście nominowanych do Leica Oskar Barnack Award 2014.
The Review of my book "Afghanistan Inside Us" by Eric Gunderson from The New Frame.

(...) I want to start by saying, I'm never really been interested in war photography. In the past I've seen it as another form of propaganda. Something used to glorify war, and encourage participation and support for the military. I was wrong, and this book helped me realise it.

Since receiving it, I've flipped through it a number of times. I picked it up, put it down and eventually picked it up again only to be distracted by something and put it down again. Today, I finally sat down, put away my distractions and read through it properly. It opened my eyes. Not to what war is. I never in any way thought lightly of war. I never presumed to think people over there fighting the good fight, had it easy. But it opened my eyes to how important the role of war photographers and journalists are to the world.

In this book, Rigamonti has compiled images taken during 5 separate trips to Afghanistan where he was stationed with Polish troupes. There, he documented the life inside the camp. The boredom and tension. The recreation and stress. The fear and the chaos. This is a book that must be read. You can't just flip through without acknowledging the captions, and notes scattered amongst the images. The images show you a part of what's happened, but the texts provide truth that can sometimes be camouflaged by people's blurry, desensitized eyes.

In a time when the photobook and self publishing is flourishing. Books like these not only deserve a space, but need a space on people's shelves. They tell a truth not corrupted by the media and government. They are still from 1 person's, possibly subjective, point of view, but they are from a point of view of someone real, not some organisation trying to cash in on the events of war. They are someone who has put their life on the line and experienced it first hand. Someone with no agenda other than telling the story as it is.

Really great book. (...)

(...) Z zapartym tchem szukałam i śledziłam  Pana zdjęcia, do grudnia 2013. Tam był mój syn. Byłam też i ja. Dzień i noc. Myślą, sercem, całą duszą. Album - książkę z Pana zdjęciami otrzymam w prezencie od syna. Dziękuję Panu za dobrą, trudną i niebezpieczną robotę. (...)
Spotkanie autorskie w Czułym Barbarzyńcy i prezentacja artbooka "Afganistan jest w nas". Warszawa, ul. Dobra 31, 15 luty 2014, godz. 15.
Okładka artbooka "Afganistan jest w nas" została wybrana jako jedna z 6 najlepszych okładek literatury non-fiction przez portal czytamrecenzuje.pl.
Spotkanie autorskie w barStudio i prezentacja artbooka "Afganistan jest w nas". Warszawa, PKiN, pl. Defilad 1, 11 luty 2014, godz. 18.
"Afganistan jest w nas" jest już również dostępny w Instytucie Reportażu / Wrzenie Świata, Warszawa, ul. Gałczyńskiego 7.
Zdjęcia Maksymiliana znajdują się w zbiorach Fotografia Kolekcjonerska.

Serwis Fotografia Kolekcjonerska ma na celu promocję fotografii w aspekcie jej kolekcjonowania, głównie poprzez prezentację sylwetek artystów i ich prac.

Artbook "Afanistan jest w nas" już też od dziś w sprzedaży w Czułym Barbarzyńcy w Warszawie na ul. Dobrej 31.
Mojego artbooka "Afanistan jest w nas" można już też nabyć w Leica Store Warszawa na ul. Mysiej 3.
Wywiad w Digital Photographer Polska 01/2014. Rozmawia Monika Szewczyk.
Od dziś książka "Afganistan jest w nas" dostępna jest w księgarniach Bookoff na ul. Pańskiej 3 i ul. Ogrodowej 7 w Warszawie i w sklepie internetowym ksiegarni.
Otwarcie wystawy "Bykownia. Archeologia zbrodni" w Narodowym Muzemu Wielkiej Wojny Ojczyźnianej w Kijowie organizowanej przez Instytut Kultury Poskiej.

Opening of the exhibition "Bykovnia. Archeology of crime" in Museum of the Great Patriotic War  in Kiev organized by National Institute of Culture.
Wywiad z Maksymilianem w Polska The Times. Rozmawia Anita Czupryn.
Zdjęcia Maksymiliana zostały opublikowane w albumie "303 zdjęcia, które musisz znać" przygotowanym przez wydawnictwo Press, agencje fotograficzne East News, Forum oraz Reporter. Album przedstawia Polskę ostatnich 25 lat widzianą oczami 168 fotografów prasowych.
Z okazji otwarcia wystawy zdjęć Maksymiliana Rigamonti „Afganistan jest w nas” w Galerii Studio zapraszamy na spotkanie „Wojna – czego nie widać na zdjęciach”.

Zaproszeni goście Jan Grarup (duński fotoreporter wojenny, laureat World Press Photo, współzałożyciel agencji NOOR) oraz Maksymilian Rigamonti (fotoreporter, laureat Grand Press Photo) opowiedzą o kulisach pracy fotoreportera na wojnie.

On the occasion of the opening of Maksymilian Rigamonti's photography exhibition "Afghanistan inside us", we would like to invite you for the meeting "War - what the pictures will not tell".

The guests, Jan Grarup (Danish war press photographer, laureate of World Press Photo and co-founder of NOOR agency) and Maksymilian Rigamonti (press photoreporter, laureate of Grand Press Photo) will elaborate on the work of a photographer at war.
Maksymilian na okładce miesięcznika Gentleman 11/2013
wywiad z Maksymilianem w onet.pl. Rozmawia Karolina Wierzbińska.
AFGANISTAN JEST W NAS

Galeria Studio, Press Club Polska i Narodowe Centrum Kultury zapraszają na otwarcie wystawy fotografii 03.12.2013 r. o godzinie 19.30 w Galerii Studio, PKiN, Warszawa, Pl. Defilad 1.

Podczas wernisażu odbędzie się premiera książki towarzyszącej wystawie.

Wystawę otworzy gość honorowy Jan Grarup.
Po wernisażu zapraszamy do barStudio na dyskusję o fotografii wojennej.

Projekt dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura Interwencje.
Maksymilian was invited by Maria Stepan for TVP Wiadomości to talk about Aghanistan.
Maksymilian's project "Afghanistan Now!" in cooperation with Press Club Polska was granted by the Polish National Centre of Culture.
Maksymilian has visited polish soldiers serving during XIII rotary PKW Afghanistan.
Maksymilian talked about freedom in photography in TVN24.
Maksymilian told about his profession and further photographic work on TVN24.
On June 4, the Grand Hall of the Royal Castle in Warsaw will host the Freedom of Speech Award ceremony. The distinction will be awarded for the first time. It will be presented by the legendary leader of the Solidarity trade union, Nobel Peace Prize winner and former Polish president Lech Wałęsa, and the President of the International Association of Press Clubs.

Maksymilian participated in a discussion in Polsat News about polish veterans who served in Afghanistan.

Maksymilian's photograph from the project "Afghanistan Inside Us" was awarded 2nd Prize for News Single Picture in Grand Press Photo 2013 competition.
Publikacja książki Dariusza Kosińskiego "Teatra polskie. Rok katastrofy" wydawnej przez Instytut Teatralny we współpracy z wydawnictwem Znak. To książka o dramatycznych wydarzeniach i przedstawieniach, jakie miały miejsce w Polsce między 10 kwietnia 2010 a 10 kwietnia 2011, a zarazem próba odpowiedzi na to, co ze sobą przyniosły. Autor opisuje, analizuje i interpretuje kolejne akty całorocznego dramatu od rozpoczynającej go katastrofy, przez ceremonie żałobne, kampanię wyborczą, „obronę krzyża” i uliczną wojnę o pamięć, po wielki finał rocznicowych obchodów. Spoglądając na nie z perspektywy badacza przedstawień i performansów, stara się wyjść poza doraźne spory i komentarze polityczne. Tematem książki nie są przyczyny katastrofy smoleńskiej, lecz jej – równie katastrofalne – skutki: to, co ujawniło się i ustanowiło w ich trakcie w teatrze narodowym Krakowskiego Przedmieścia. Wśród okrzyków „tu jest Polska!” czas najwyższy zadać pytanie jaka?
Maksymilian was invited to be a guest in TVP2 to talk about his photographic work in Afghanistan.
Maksymilian attended on a meeting in Czestochowa, Poland to present his photography.
doc! photo magazine begins a series of meetings devoted to documentary photography, which will host the well-known and respected photographers. The first one goes Maksymilian Rigamonti, winner of the Grand Prix in the Grand Press Photo 2012 contest. 

ul. Gałczyńskiego 7Warsaw, Poland
Thursday, October 11, 2012
7:00 pm

Minister Maciej Klimczak uczestniczył w poniedziałek w ceremonii otwarcia plenerowej wystawy fotograficznej „Bykownia. Archeologia zbrodni” autorstwa Maksymiliana Rigamonti prezentowanej przy ul. Krakowskie Przedmieście 64 w Warszawie. Wystawę honorowym patronatem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski. Podczas uroczystości minister Klimczak odczytał list prezydenta skierowany do organizatorów i uczestników wernisażu.

Zobacz także:List prezydenta do organizatorów wystawy Bykownia. Archeologia zbrodni 

Wystawia ,,Bykownia. Archeologia zbrodni” prezentuje fotografie z pracy zespołu archeologów pod kierownictwem profesora Andrzeja Koli w kijowskiej Bykowni (Ukraina) – w jednym z miejsc pochówku ponad 3,4 tys. polskich żołnierzy i funkcjonariuszy, wziętych do niewoli i zgładzonych przez sowieckiego agresora po 17 września 1939 roku.

Projekt dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura Interwencje. 

Polish National Centre of Culture and Press Club Polska invite for opening of an exhibition "Bykovnia. Archeology of crime"

ul. Krakowskie Przedmieście 64
00-322 Warsaw, Poland
17th of September 2012
11.00 am
Nights of a soldier: (...) I congratulate you on your recent award,  Soldiers..... you brought me into their lives, never before having seen anything like what you captured.  The lighting in each frame was wonderful adding to their story.  I look forward to visiting your web for more enjoyable moments viewing your work. Continued success. (...)
Maksymilian has just arrived at Bagram Air Field (BAF). He started his next visit by polish soldiers serving during XI rotary of PKW Afghanistan.
Maksymilian was invited to be a guest in TVN24 to talk about his photography.
Maksymilian's photo story "Aghanistan Now!" was published in doc! photo magazine #1.
(…) Proszę przyjąć słowa uznania za odwagę, zaangażowanie i pasję, która towarzyszy Pana pracy.

Afganistan, to miejsce, gdzie człowiek staje na krawędzi życia i śmierci, a każdy dzień to praca w ekstremalnie trudnych warunkach. Uwiecznione przez Pana obrazy stają się dokumentem historycznym, komentarzem tej trudnej wojennej rzeczywistości. (…)

gen. bryg. Grzegorz Gielerak
Maksymilian's photograph from a story "Bykovnia. Archeology of crime" was awarded Picture of the Year 2012 in 8th edition of Grand Press Photo competition.

On the 17th of 1939 Soviet Union invaded Poland. 250 thousand polish soldiers were taken captive. In spring of 1940, by the shot at the back of the head NKWD (People’s Commission of Interior USSR) murdered 21768 Polish citizens. The victims were buried in mass graves in Katyn and Miednoye at the territory of present day Russia, Kuropaty in Belorussia, in Charkov and Bykovnia near Kiev in Ukraine.
Maksymilian's photo story "Bykovnia. Archeology of crime" was awarded 1st Prize for Contemporary Issue Picture Story in Grand Press Photo 2012 competition.
Maksymilian vistited Port-au-Prince, Haiti.
Art book of Maksymilian's project "Bykovnia. Archeology of crime" in cooperation with Press Club Polska was published by the Polish National Centre of Culture.

Press Club Polska wydaje album Maksymiliana "Bykownia. Archeologia zbrodni". Projekt dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura Interwencje. 
Maksymilian's project "Bykovnia. Archeology of crime" in cooperation with Press Club Polska was granted by the Polish National Centre of Culture.
Maksymilian's photo exhibition "Afghanistan Now!" was opened in Łódzkie Towarzystwo Fotograficzne in Łódź, Poland
Maksymilian uczestniczył w wystawie Rundumschläge V w Galerii Post Fine Arts we Freiburgu w Niemczech.

Maksymilian's photographs were shown on an exhibition Rundumschläge V in Post Fine Arts Gallery in Freiburg, Germany.

Maksymilian was awarded 2nd Prize for News Single Picture in BZ WBK Press Foto 2011 competition.
Maksymilian was awarded Special Prize in category News Picture Story
in BZ WBK Press Foto 2011 competition.

On April 7th, 2010, Polish Prime Minister Donald Tusk landed at the Smolensk airport, near Katyn. He was to preside over the 70th anniversary ceremony of the Katyn Forest Massacre (in April 1940, Stalin ordered the mass execution of thousands Polish officers and intellectuals). On April 10th, the President of Poland, Lech Kaczynski, was due to arrive at the same airport to carry on the extended anniversary ceremonies.  His plane crashed on approach.  All 96 passengers aboard died.
Maksymilian's photo exhibition opened during 8. Planete Doc Film Festival in Warsaw, Poland

Maksymilian Rigamonti – author of the photographs from the "Afghanistan Now!" exhibit, participant of the debate The Price of Peace? Polish Troops in Afghanistan. He spent 7 weeks with Polish soldiers in Afghanistan, photographing their everyday life: the terror of explosions and gunshots, the pleasures of sunbathing, joking and boredom. He had seen the war. From a completely different perspective.
Maksymilian became a member of Press Club Polska.
Maksymilian was invited to Międzynarodowy Festiwal Reportażu WARSZAWA BEZ FIKCJI to participate in a debate about his expirences vistiting polish soldiers serving in Afghanistan.
AFGHANISTAN NOW!
Opening: November 4th, at 6 pm
Exhibition open:
November 5th to November 25th
Tue – Sat, 4 pm – 7 pm
Fundacja Sztuczna
ul. Marszałkowska 62 apt. 6
Warsaw / Poland
Maksymilian has visited polish soldiers serving during VII rotary PKW Afghanistan.
Maksymilian was awarded 2nd Prize for News Picture Story in BZ WBK Press Foto 2010 competition.
Maksymilian has visited polish soldiers serving during IV rotary PKW Afghanistan.
Maksymilian vistited Irkutsk, Russian Federation.

CONTACT

mobile:
+48 607 216 078
send me a message: